HEMEN FORMU DOLDURUN DÖVME DÜNYASINA KATILIN

Örn (0530 123 45 67)

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

TEMEL EĞİTİM

Tattoobull Academy 72 saatlik Temel Eğitim Programı teorik ve pratik ayakları ile birlikte hazırlanmış kapsamlı bir eğitim programıdır. 

Özel geliştirilmiş eğitim içeriği ve deneyimli eğitmen kadrosuyla katılımcıları sanal olarak değil gerçek uygulamalar ile sektörün aranan isimlerinden biri haline getirmeyi hedefleyen bir yetiştirme programıdır.   

TEKNİK VE TARZLAR

Odağında; sanat, etik, bilgi ve tabii ki insan olan Tattoobull Academy dövme sanatının geleneksel bilgisi ile güncel gelişmelerini birbirine entegre ederek ihtiyaç duyulan yetkinlik seviyesine sahip, iyi sanatçılar yetiştirmek için tasarlanmıştır. Dövme yapmayı bilen alelade birini değil nitelikli sanatçılar yetiştirmeyi hedeflemektedir. 

Tek bir eğitmen değil; her dövme tarzını o tarzın ustası olan sanatçılardan öğreneceksiniz.

SANATÇILAR / EKİPMAN DESTEĞİ

Katılımcılarımız, 72 saatlik uygulamalı eğitimleri boyunca profesyonel ve alanında isim yapmış farklı tarzlara hakim çeşitli sanatçılardan eğitimler alacak, onların deneyimlerinden faydalanabilecek.

 Eğitim setlerini seçebilme özgürlüğü. Katılımcılarımız kendi bütçeleri ya da tercihlerine uygun olan eğitim setini seçme özgürlüğüne sahip olacaklar. Katılımcılar, Panormos’un sağladığı çeşitli ekipman seçeneklerinden indirimli olarak faydalanabilecek. 

tr_TRTürkçe