Fahrettin Demir – Color Realism Dövme Semineri 2023

Dövme sanatının ustalarından Fahrettin Demir Color Realism konulu dövme semineri için İzmir’e geliyor! Geçtiğimiz yıllarda da düzenlediğimiz seminerin bu yılki teması doğa. Özellikle hayvan motiflerine, tüylerine odaklanacak olan Fahrettin Demir bu tarz dövmelerin inceliklerini paylaşacak.

Katıldığı her uluslararası dövme yarışmasından ödüllerle dönen, ülkemizin en yetenekli dövme sanatçılarından biri olan Fahrettin Demir, Tattoobull Academy için iki günlük özel bir seminer verecek. Çalışmalarını nasıl yaptığını, hangi renkleri ne tür ciltlerde tercih ettiğini, birbiriyle uyumlu renk tonlarını ve daha birçok sırrı katılımcılara öğretecek.

Fahrettin Demir, eğitim için yapacağı canlı dövme çalışmasının ardından kurulacak atölyenin moderatörlüğünü yapacak ve katılımcıların renk uygulama becerilerini geliştirmesine yardımcı olacak. Ayrıca seminer kapsamında düzenleyeceğimiz yarışmada da doğrudan jüri olacak.

Dövme becerinizi ileriye taşımak ve dünya standartlarında usta sanatçıların nasıl bu kadar iyi dövmeler yaptıklarını görmek için bu seminere katılabilir, seminer kapsamındaki atölye ile yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Sınırlı sayıdaki kontenjandan yararlanmak için formu doldurabilir ya da doğrudan bizi arayabilirsiniz.

Seminer programının detayları bu sayfada açıklanacak. Duyuru almak için kayıt oluşturabilirsiniz.

Tattoobull Academy: 0 530 600 41 83

Yer: Mövenpick İzmir
Tarih: 4-5 Şubat 2023
Saat: 09:00/19:00

Fahrettin Demir Color Realism Dövme Semineri için gerekli malzeme listesi

SEMİNER BAŞVURU FORMU

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

tr_TRTürkçe